Täydellinen valikoima
Laaja-alainen osaaminen
Painopiste lisäarvossa

Yhteystiedot

Boxon Oy

Lampettikuja 6
00750 Helsinki

Puh: 0207 789 970
Mail: info@boxon.fi

Tuotanto Lempäälä

Marjamäentie 25-27
37570 Lempäälä

Puh: 0207 789 970
Mail: info@boxon.fi

Voit ottaa meihin milloin tahansa yhteyttä!
Voit ottaa yhteyttä myös johonkin Boxonin Pohjoismaiden alueen konttoriin.

Myynti Helsinki

Peter Lindroos
Myyntiedustaja
+358 50 5305973
peter.lindroos@boxon.fi

Antti Miettinen
Myyntiedustaja
+358 040 538 7475
antti.miettinen@boxon.fi

Kimmo Lehtonen
Myyntiedustaja
+358 400 774 996
kimmo.lehtonen@boxon.fi

Jukka Kesti
Key Account Manager
+358 45 605 8181
jukka.kesti@boxon.fi

Myynti Lempäälä

Arto Kölhi
Myyntiedustaja
+358 45 1260620
arto.kolhi@boxon.fi

Kimmo Pantti
Liiketoimintajohtaja / Business unit director, Partner
+358 400 217772
kimmo.pantti@boxon.fi

Myynti Kuopio

Janne Pehkonen
Myyntiedustaja
+358 50 574 1201
janne.pehkonen@boxon.fi

Tekninen myynti ja automaatio

Joni Viljakainen
Product Manager
+358 400 592 580
joni.viljakainen@boxon.fi

Asiakaspalvelu

Päivi Murtovaara-Ruottinen
Myyntiassistentti
+358 40 152 6616
paivi.murtovaara-ruottinen@boxon.fi

Susanna Korhonen
Myyntiassistentti
+358 40 589 8009
susanna.korhonen@boxon.fi

Sari Mikkanen
Myyntiassistentti
+358 40 526 2629
sari.mikkanen@boxon.fi

Osto

Niina Lukkari
Procurement Specialist
+358 44 766 1600
niina.lukkari@boxon.fi

Hallinto

Jukka Korpio
Toimitusjohtaja / Managing Director
+358 40 5454912
jukka.korpio@boxon.fi

Kari Kallio
Business Controller
+358 400 168 788
kari.kallio@boxon.fi

Vesa Tuunainen
Varastopäällikkö
+358 400 410 823
vesa.tuunainen@boxon.fi

Tarja Toivola
Talousassistentti
+358 44 766 1601
tarja.toivola@boxon.fi

 

Ota meihin yhteyttä

Ota yhteyttä, mikäli sinulla on kysyttävää tai haluat lisätietoja tarjouksestamme. Varmistamme, että juuri oikea henkilö vastaa sinulle.

contact-girl-right.png