light bulb icon
Nopeat toimitukset
light bulb icon
Rahtivapaus yli 350 €:n tilauksille
light bulb icon
Trustpilot 4.4/5
Icon / Unknown / shopping-cartCreated with Sketch.
0
Nopeat toimitukset
Rahtivapaus yli 350 €:n tilauksille
Trustpilot 4.4/5
Icon / Unknown / shopping-cartCreated with Sketch.
Verkkokauppa
Ratkaisut ja palvelut
Asiakastarinat
Vastuullisuus
Yritys

Yhteystiedot

Y-tunnus 2998860-6

Yhteystietomme ovat muuttuneet 1.11.2022

Sähköpostiosoitteemme ovat muuttuneet @boxon.com-loppuisiksi 1.11.2022 alkaen. Työntekijämme tavoitat jatkossa etunimi.sukunimi@boxon.com-muotoisista osoitteista.

Yleiset sähköpostimme ovat:

  • Asiakaspalvelu: info.fi@boxon.com
  • Laskutus: invoice.fi@boxon.com
  • Huolto: huolto@boxon.com

Konttorit

Myyntikonttori Helsinki


Lampettikuja 6
00750 Helsinki

Puh: 0207 789 970
info.fi@boxon.com

Tuotanto/myyntikonttori Lempäälä

Marjamäentie 25-27
37570 Lempäälä

Puh: 0207 789 970 (vaihde)
info.fi@boxon.com

Myyntikonttori Turku


Lemminkäisenkatu 50
4. krs
20500 Turku

Puh: 0207 789 970 (vaihde)
info.fi@boxon.com

Myyntikonttori Itä-Suomi


Torikatu 9A, 2. krs
80100 Joensuu

Puh: 0207 789 970 (vaihde)
info.fi@boxon.com

Linja

Asiakaspalvelu

Sari Mikkanen
Customer Support
+358 40 526 2629
sari.mikkanen@boxon.com

Petra Vanhala
Customer Support
+358 40 717 1171
petra.vanhala@boxon.com

Linja

Myynti

Myynti Helsinki

Peter Lindroos
Account Manager
+358 50 5305 973
peter.lindroos@boxon.com

Heidi Niemi
Account Manager
+358 40 5849 501
heidi.niemi@boxon.com

Ari Männikkö
Myyntijohtaja / Sales Director
+358 40 5756217
ari.mannikko@boxon.fi

Myynti Lempäälä

Arto Kölhi
Account Manager
+358 45 1260620
arto.kolhi@boxon.com

Kimmo Pantti
Liiketoimintajohtaja / Business unit director
+358 400 217772
kimmo.pantti@boxon.com

Susanna Korhonen
Account Manager Indoor Sales
+358 40 589 8009
susanna.korhonen@boxon.com

Myynti Turku

Janne-Petteri Sandell
Key Account Manager
+358 50 592 4379
janne.sandell@boxon.com

Myynti Itä-Suomi

Juha Pirtonen
Account Manager
+358 40 626 4353
juha.pirtonen@boxon.com

Linja

Tekninen myynti ja automaatio

Joni Viljakainen
Product Manager
+358 400 592 580
joni.viljakainen@boxon.com

Ari Nurvo
Product Manager
+358 400 469 359
ari.nurvo@boxon.com

Huolto
huolto@boxon.com

Linja

Osto ja markkinointi

Niina Lukkari
Procurement Specialist
+358 40 546 0064
niina.lukkari@boxon.com

Antti Berg
Supply Coordinator
+358 40 725 0071
antti.berg@boxon.com

Päivi Murtovaara-Ruottinen
Marketing & Communication
+358 40 152 6616
paivi.murtovaara-ruottinen@boxon.com

Linja

Hallinto

Jukka Korpio
Toimitusjohtaja / Managing Director
+358 40 5454912
jukka.korpio@boxon.com

Tarja Toivola
Financial Coordinator
+358 44 766 1601
tarja.toivola@boxon.com

Vesa Tuunainen
Warehouse Manager
+358 400 410 823
vesa.tuunainen@boxon.com

Linja
tyhjä rivi
loading symbol