Icon / Unknown / shopping-cartCreated with Sketch.
0
Icon / Unknown / shopping-cartCreated with Sketch.

Yhteystiedot

Y-tunnus 2998860-6

Konttorit

Myyntikonttori Helsinki

Lampettikuja 6
00750 Helsinki

Puh: 0207 789 970
info@boxon.fi

Tuotanto/myyntikonttori Lempäälä

Marjamäentie 25-27
37570 Lempäälä

Puh: 0207 789 970 (vaihde)
info@boxon.fi

Myyntikonttori Kuopio

Leväsentie 23
70780 Kuopio

Puh: 0207 789 970 (vaihde)
info@boxon.fi

Asiakaspalvelu

Sari Mikkanen
Myyntiassistentti
+358 40 526 2629
sari.mikkanen@boxon.fi

Petra Vanhala
Myyntiassistentti
+358 40 717 1171
petra.vanhala@boxon.fi

Nana Harkki
Myyntiassistentti
+358 40 628 1121
nana.harkki@boxon.fi

Myynti

Ari Männikkö
Myyntijohtaja / Sales Director
+358 40 5756217
ari.mannikko@boxon.fi

Myynti Helsinki

Jukka Kesti
Key Account Manager
+358 45 605 8181
jukka.kesti@boxon.fi

Kimmo Lehtonen
Account Manager
+358 400 774 996
kimmo.lehtonen@boxon.fi

Peter Lindroos
Account Manager
+358 50 5305 973
peter.lindroos@boxon.fi

Heidi Niemi
Account Manager
+358 40 5849 501
heidi.niemi@boxon.fi

Myynti Lempäälä

Arto Kölhi
Account Manager
+358 45 1260620
arto.kolhi@boxon.fi

Kimmo Pantti
Liiketoimintajohtaja / Business unit director
+358 400 217772
kimmo.pantti@boxon.fi

Susanna Korhonen
Account Manager Indoor Sales
+358 40 589 8009
susanna.korhonen@boxon.fi

Myynti Kuopio

Janne Pehkonen
Account Manager
+358 50 574 1201
janne.pehkonen@boxon.fi

Tekninen myynti ja automaatio

Joni Viljakainen
Product Manager
+358 400 592 580
joni.viljakainen@boxon.fi

Ari Nurvo
Product Manager
+358 400 469 359
ari.nurvo@boxon.fi

Osto ja markkinointi

Niina Lukkari
Procurement Specialist
+358 40 546 0064
niina.lukkari@boxon.fi

Päivi Murtovaara-Ruottinen
Marketing & Communication Finland
+358 40 152 6616
paivi.murtovaara-ruottinen@boxon.fi

Hallinto

Jukka Korpio
Toimitusjohtaja / Managing Director
+358 40 5454912
jukka.korpio@boxon.fi

Kari Kallio
Business Controller
+358 400 168 788
kari.kallio@boxon.fi

Tarja Toivola
Financial Coordinator
+358 44 766 1601
tarja.toivola@boxon.fi

 

Vesa Tuunainen
Varastopäällikkö
+358 400 410 823
vesa.tuunainen@boxon.fi

loading symbol